Sīkdatnes 2018-03-04T15:03:12+00:00

Kā mēs lietojam sīkdatnes, (ko angliski sauc par cookies)?

Sīkdatne jeb cookie ir mazs fails, kas jautā atļauju tikt izvietotam Jūsu datora cietajā diskā. Tiklīdz Jūs tam piekrītat, fails tiek pievienots un sīkdatne palīdz analizēt datu plūsmu pārraides tīklā vai informē par kādas vietnes apmeklēšanu. Sīkdatnes atļauj interneta aplikācijām reaģēt uz Jums individuāli. Interneta aplikācija var pielāgot tās darbības Jūsu vajadzībām, interesēm, tam, kas Jums patīk vai nepatīk, savācot un atceroties informāciju, ko Jūs lietojat.

Mēs lietojam datu plūsmas sīkdatnes, lai atpazītu lapas, kas tiek lietotas. Tas mums palīdz analizēt datus par mājaslapas plūsmu un uzlabot mūsu mājaslapu, lai pielāgotu to mūsu klientu vajadzībām. Mēs lietojam šo informāciju tikai un vienīgi statistikas analīzes mērķiem, un pēc tam dati no sistēmas tiek izdzēsti.

Kopumā sīkdatnes palīdz mums apgādāt Jūs ar labāku mājaslapu, sekojot tam, kuras lapas Jums šķiet noderīgas un kuras – ne. Sīkdatne nekādā veidā nesniedz mums pieeju Jūsu datoram vai jebkādai informācijai par Jums, izņemot datus, ko Jūs pats vēlaties mums sniegt. Jūs varat izvēlēties vai noraidīt sīkdatnes. Lielākā daļa interneta pārlūku pieņem sīkdatnes, taču parasti Jūs tās varat pārveidot, izvēloties noraidīt sīkdatnes, ja to vēlaties. Tas var traucēt Jums izmantot visas mājaslapas priekšrocības